| marius1398 a întrebat:

Am o problema, imi place de o fata, ma inteleg destul de bine cu ea, dar cand vorbesc pe Facebook cu ea, nu stiu ce sa vorbesc ca sa nu o plictisesc. Ceva idei?

4 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Muzica...Scoala..Filmee... Si de aici se va ajunge sigur la discutia " noi 2" tongue

| Annae23 a răspuns:

încearcă să găsești câteva subiecte comune de discuție cum ar fi muzică, școală, filme. De obicei ideile astea sunt de bază. Baftă!

| Kirasha07 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica de asta. Trebuie sa fii tu insuti. Daca sentimentul e reciproc nu se va plictisi sa vorbeasca cu tine, chiar daca discutia are un subiect de tot rahatul. Nu mai incerca sa fii altcineva. Bafta.

| marius1398 explică (pentru Kirasha07):

Asta am inteles, dar mai am o problema, eu mereu o intreb " ce faci? ", si ea imi raspunde "stau ", "ma plictisesc ", dar nu ma intreaba si ea ce fac, rare ori imi spune " tu? ", de fapt imi spune asta doar cand vrea sa iesim, adica de doua ori in 2 sapt! Deci ce sa cred? Ma place sau nu?