| LoveNarutoAnime a întrebat:

happy Am o mare problema si sper ca ma puteti ajuta! Dau FUNDA la primul raspuns!
Ma tot gandesc la ce mi-ar trebui un cosplay? Desi imi doresc unul nu stiu ca sa fac cu el. Ma gandesc sa merg cu el la Otaku sau Nijikon, insa doar atat? Dau bani multi pe acel costum nu mai sa merg la doua festivaluri? Totusi nu are nici un sens. Faza mai grea este ca nu am nici un prieten sau prietena care sa aiba un cosplay, deci eu o sa fiu singura si cred ca nu are rost. Imi doresc unul ata de mult incat nici nu stiu ce o sa fac cu el! sad Ajutati-ma, va roog!

Răspuns Câştigător
| infinity3 a răspuns:

Pai daca iti doresti unul atat de multi, cumparati unul happy, parerea mea, dar daca ai dificit financiar ar trebui sa mai amani, cumpararea cosplay-ului, si poate iti convingi vreo prietena sa isi cumpere si ea sa nu fii singura happy.