| andreeeeeeeeea a întrebat:

Am o mare problema si sper ca ma puteti ajuta. Deci eu si cu inca doua fete suntem nedespartite de 2 ani. Mergem la film, vorbim la telefon ore intregi, avem propriile noastre glume...ca toate fetele big grin. Problema e ca ele s-au indepartat f mult de mine si ma cam ignora de la un timp. Si exista multe dovezi in privinta acestui fapt. De exemplusadsa le numim x si y )Daca o intrep pe x pe mess ce face ea imi raspunde : bine morrr de ras cu y. Ele s-au indragostit de doi baieti de la o alta clasa si acum majoritatea pauzelor le petrec cu ei. Merg impreuna la biliard, a film si eu nici nu sunt invitata. Nu as vrea sa ma amestec intre ele si iubiti lor dar chira imi lipsesc glumele si iesirile noastre. Pana si Revelionul l-au facut impreuna, si cand mi-au povestit toate treznaile facut m-am intrista f tare. Ele crez ca eu sunt de vina ca relatia noastra se raceste, pentru ca nu mai vreau sa stau cu ele. Dar in fiecare pauza ele is si se duc pe la alte clasa si nici macar nu ma intreaba daca vreau za vin. Pe mess subiectul meu de discutie cu fiecare dintre ele in parte este ce glume noi au ele doua. Un bun prieten a zis sa renunt la ele si sa-mi caut alte prietene, dar nu e chiar asa usor. Imi vreau prietenele inapoi! Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Madalichka a răspuns:

Stiu ca-ti e dor de ele, dar e clar ca lor nu le mai pasa de tine. Asta este, oamenii se schimba, mai bine bucura-te ca nu ti-au facut alte figuri, mai urate, si incepe sa iesi cu alte persoane.
Imi pare rau ca ti s-a intamplat asa ceva, dar nu le poti avea inapoi. Nu te mai vor ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii cu nasu mai pe sus si te baga ele in seama asa am facut eu