| Maria02 a întrebat:

`Neata TPU:*happy...Deci acum am sa pun o intrebare destuuuuul de lunga! Okyhappy. Deci sa incepem☺, Deci au am 3 prietene bune, am sa va spun ceva despre fiecarehappy
1. Teohappy. deci ea este o pretena de-a mea cares-a mutat prin sep.2010,cand a incepu scoala, ne-am imprietenit,☺, si am aflat ca ea merge la aceiasi scoala ca mine, si in aceiasi clasahappy. a fost super,, a inceput am fost nedespartite, dar apoi a intrat in clubul ""desteptelor din cls""...si dintr-o data ma cam ignora, si ne certam in ultimul timp de foarte multe ori, adica mnoh incepe sa fe enervanta, dar si eu sunt poate putin, pentru ca sunt cam geloasa, dar o vreau inapoi, si orice incerc nu pot sa o fac sa se lase de fete, am incercat sa intr-u si eu la ele in ""grup"". dar se poarta oribil cu mine...
2. Ioalove struck...Deci ea este foarte amuzanta, este una dintr-e cele mai bune prietene ale mele, o cunosc de 6 anilaughing...imi este o prietena fff buna, dar de la un timp a inceput sa stea cu Ale( urmatoarea prietena de care o sa va zic), si este cand ma igg complet, si cand mnu, am impresia ca nu ma palce, si ma enerveaza la culmehappy, cand face chestii de genu, eu ii spun sa-mi dea putin liniarul, ea este cu el in mana dar nu mi-l da, si atunci mnu pot sa inteleg, sau cand ma minte pe fata, tot asa cu liniarul ii cer liniarul, si zice ca nu-l are, dar de fapt ma uit mai incolo si ii vad, sau mai este cand ii spun un secret si ea spune ca pot sa am incredere in ea, si ea il spune( asta s-a intamplat doar o data, dar a fost cam de neiertat, dar u cum sunt mai lasatoare, am iertat-o deci nu stiu ce sa mai cred
3.Ale ale este o prietena destul, destul de bunicica, cateodata ma enerveaza la culme, deoarece tot face glume, dar mie nu mi plac, glumele ei, dar intr-un fel suntem INTR-UN FEL ca doua picaturi de apa, cand vine vb la scoala, adima mnoh, avem aceleasi note, aceleasi medii, si si ea este super amuzanta! deci in concluzie, care credeti cu ADEVARAT, ca ar trebiui sa o consider o ff buna prietenahappy? Mersii anticipat

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

Eu cred ca Ioa daar ca sa fii prietena cu ea trebuie sa ai o discutie serioasa si sa puneti cartile pe fata. daca vezi ca nu se schimba incearca cu Ale.ati zic ca semanati destul de mult poate daca va mai intalniti si incercati sa comunicatyi mai mult ar fi inceputul unei frumoase prieteni

si acum : de ce nu iti zic de teo? pe fata o cunosti nu de foarte mult timp da nu e o probemea asta, dar din monent ce a intrat " intr-un grup " nu cred ca mai poate fi aceasti lumea se schimba si cred acum ea are alte prietene si se cred ca mai buna ca tine

sper ca te-am ajutatwinking love struck

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai ai pus o intrebare destul de complicat thinking Din moment ce eu nu le cunosc, nu ma pot baza pe descrierile tale.Normal ca tu stii mai bine ce si cum,cu cine te intelegi mai bine,cui suporti glumele si cui nubatting eyelashes
Adica asta depinde de tine,tu ar trebui sa o alegi pe X,sau sa le consideri pe toate "prietene". Bine, dupa descrieri tu nu te intelegi cu niciuna, dar este decizia ta happy
Succes!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Păăi thinking
Pare că nu îți place niciuna big grin. Și după descriere par a fi false. Deci ai doua posibilități laughing
Unu, fi ca ele. Adică nu te implica prea mult în aceste prietenii pentru a nu fi rănită mai târziu, și fi deschisă cu alte persoane. Nu se știe cu cine ai putea deveni o mai bună prietenă smug.
Și doi, fi o fată drăguță. Suportă-le micile greșeli, nu pune la suflet glumele urâte, amuză-te cu ele și cine știe, poate pe parcurs o să treci foarte ușor peste toate chestiile care te deranjează.
Vezi ce faci kiss. Și încă ceva, nu încerca să intri în grupul "deșteptelor" dacă te fac să te simți oribil :-s. Nu cred ca Teo merită așa mult să te apropii de ea, încât să suporți bătaia de joc a celorlalte.

| Loka a răspuns:

Eu zic Ale...nu doar pentru ca asa ma cheama si pe mine dar cred eu este o prietena mai buna din descrierile facute de tine:X

| Cattalina a răspuns:

Parerea mea : Ale tongue

Bafta.