| delicioasatha a întrebat:

Buna TPU~~~!,,
Am o mare sau mica problema.nici eu nu stiu? De vreo saptamana tot urinez foarte des.si cand urinez ma doare...de ce?

fundaitza!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai racit sau ai o infecţie. Mergi la medic, nu e nici o ruşine, nu te dezbraca să te consulte. O să-ţi dea să faci analiza urinei (faci pipi într-un borcănel, acasă, şi pe urmă îl duci la laborator), ca să ştie ce microb ai şi ce tratament să-ţi dea. A venit frigul brusc şi multă lume a păţit-o. Se vindecă într-o săptămână, cu tratament corect. Du-te la medic!
Şi vino pe lecturirecenzate.ro! O să-ţi placă!

1 răspuns:
| Fαntαsy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la doctor. rolling eyes
parerea meawinking