| ReDMaN12 a întrebat:

Buna TPU.Am o mica dilema care ma cam macina de ceva vreme.
Prepare for a little story.
Deci am o tipa la facultate cu care am inceput sa vb asa accidental prin anul 1...nu era nimic iesit din comun,a avut un prieten, nu prea vb asa de mult, chiar foarte rar.
Acum sunt in anul 2 si la un moment dat am observat ca incepe sa imi trimita snap-uri si na eu nu puteam sa nu raspund.Iar de la o vreme continua sa imi tot trimita,iar pe langa asta a abordat si un soi de comportament ca si cum e interesata de persoana mea,adica am vb pe Facebook,snap chiar si in viata reala, la un party etc.
Ideea e ca acum nu stiu ce sa cred fiindca, a ajuns sa ma imbratisese(asta recent) si chiar m-a pupat pe obraji(asta in anul 1 asa random o fost momentul pe strada)
La party-uri ma tot cauta si ma cheama sa vin.

Dilema mea care este:ma considera un prieten/amic sau e interesata de mine? nu stiu ce sa inteleg sau cum sa actionez, spre exemplu joi e un party si na ea mi-o dat tag ca merge cu mine si pur si simplu nu stiu daca sa incerc la party-ul ala sa ii spun sincer ca o plac(a inceput sa ma atraga cat de cat) sau sa ma resemnez cu idea ca ma considera un prieten.

O zi faina!

1 răspuns:
| Alynescu22 a răspuns:

Problema asta o ai doar daca esti virgin adica tu cam vrei so ierti din cate am citit mai sus acum la ce te astepti sa sara pe tine sa spuna sa o f.ti si apropo nu trebuie sa-i spui ca o placi poti frumos s-o intrebi si sa-i spui parerea ta adica daca tot ajungi la petrecere cu ea spune-i ce ai inteles tu si nu ca o placi nu e momentul adica sa-i spui ca o placi trebuie sa fi putin indiferent daca intelegi sau alta varianta mai simpla dai de baut blana o arzi si la urma este mai simplu ca niciodata bafta