| Mynni3 a întrebat:

Am o mica povestioara a vietii mele si o parte din ea as vrea sa o schimb cat mai repede dar nu reusesc lumea paraca a devenit ma-i rea si parca nu mai fac fata acestor schimbari. Toata lumea te vrea doar pentru banii si aspectul fizic chiar daca ai un suflet rau. Toti ma judeca pentru comportamentul meu si aspectul fizic. Am devenit mai rea si foarte negativista de multe ori as vrea sa mor si sa nu mai stau in aceasta lume plina de ura si minciuni, cu familia nu ma inteleg bine cu sora mea m-am certat pentru ca ei ii este rusine sa iasa pe strada cu mine m-ai ales ca am niste porobleme de sanatate am asteptat sustinere din partea ei dar ma-i multa ura am primit asa si cu prietenii mei ei se comporta frumos cu mine doar cand au nevoie de ceva si apoi ma injura si isi bat joc de mine. Nu stiu ce sa mai fac? Simt ca nu mai pot rezista. Toti fug de mine de multe ori am incercat sa am un iubit care sa ma sustina si sa primesc din partea lui o imbratisare dar pot sa visez ca nu se va intampla niciodata totul este groaznic. Ce parere aveti sa mai traiesc si sa ma izolez de lume sau sa imi ia-u viata? Ajutor dau FUNDA sadsadsadsadsadsadsadsadsad

3 răspunsuri:
| DiaAndra a răspuns:

Doamne fereste! Cum sa-ti iei viata? :O Nimic, absolut nimic pe lumea asta nu merita sa-ti iei viata! Daca ai ajuns sa ai asa probleme grave in care sa te gandesti sa te sinucizi eu zic ca mai bine ai vorbii cu un psiholog (poate ai psiholog la scoala sau in oras) cu siguranta te va ajuta si iti va schimba modul de a gandii! Viata e prea scurta pentru a o risipii ascunsa in casa si orice problema are o rezolvare.

| Mynni3 explică:

Sa sti ca esti foarte jignitor eu nu ma refeream la acele probleme de sanatate ci altele dar uh repede sa jignesti nu este frumos din partea ta si fara suparare esti o javra. angryangryangryangryangry

| Mynni3 explică:

Bine macar ca recunosti.