| maryy a întrebat:

Buna TPU.Am o mica problema.De curand mi-am achizitionat un cablu de date(usb) pentru un Samsung S5230 Star. A mers bine, pana acum o luna cand am bagat cablul de date in telefon si scrie pe telefon 'Insertati o cartela n.', doar atat se vede, iar dupa se inchide telefonul sad. In dreapta jos, scrie 'A problem hardware.'. Deci nu stiu ce ar putea fi sad. Va rog frumos sa ma ajutati! Fundita si voturi!happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu detecteaza bine telefonul si de aia iti zice ca e problema, in unele cazuri trebuie sa instalezi programul care vine cu telefonul (un CD) si apoi il va detecta bine.

| Adrian1997 a răspuns:

Arunca-l si cumpara un alt telefon mai bun.