| DeXx a întrebat:

Ajutor TPU.Am o problema cu samsung s5230 star.
Ma ajutati?

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Spune ce problema ai si poate te putem ajuta. Asa nu avem noi cum sa stim ce problema ai tu la telefon

| VladimirPutin a răspuns:

Ce problemă?

| DeXx explică (pentru VladimirPutin):

Daca iau o aplicatie de pe net de ex un joc si o bag pe tel si apas pe ea imi apare,, unsupported file type'' dc? Am incercat sa bag aceias aplicatie pe alt tel la fel k al meu si merge. Mie dc nu imi merge. Dau funda daca ma lamuriti.

| Maryse a răspuns:

Nu stiu exact daca e asa dar cred ca asta e. Nu suporta formatul. De exemplu : http://www.ss5230.com/old/ aici scrie JAR. si JAD. Eu cand i-au un joc aleg JAR. Sper ca asta sa fie problema. Bafta!

| DeXx explică (pentru Maryse):

Scz dar tot asa imi apare.
Oare dc? angry.
Morr crying