| maryy a întrebat:

Buna TPU.Am un telefon Samsung S5230 Star si mi-am luat un cablu nou chiar azi.In cutie a avut un cd mic cu un program. L-am instalat si din cate am vazut se numeste Pc Studio.Habar nu am cum se foloseste, eu fiind obisnuita cu cablul de date a unui Nokia 6300 dupa care transferam pe al meu.Cum as putea instra in memoria telefonului? La poze, muzica etc.Multumesc si

1 răspuns:
| OriGinal_4501 a răspuns:

Fa asa intra in setari; setari telefon; conexiuni PC se intreaba...
insa ATENTIE! daca nu ai card de memorie nu o sa mearga pentru ca faci asta apoi cand bagi cablul o sa te intreba si tu dai da eu cand am facut asa scria pe ecran telefon Introduceti cardul de memorie funda pls?