| Casa a întrebat:

Bună TPU,
Am o mică problemă și aceea este că nu stiu cum sau ce să fac să mai vb sau să scriu la o fată. Uite aici un mic exemplu acum din partea ei in care zicea,, Iar m-am blocat și nu stiu ce să mai spun,, și s-a întâmplat de 3-4 ori aceasta treabă și la fel și la mine mă,, blochez,, adică parcă aș avea multe să îi spun sau să o întreb dar nu îmi vine nimic în minte..nu stiu cum pot face sa explic să înțelegeți și voi situația. Voiam sa pun aici o mică parte din conversație dar nu se poate posta.
Menționez că ne știm de o săptămâna și ceva, dacă ajuta la ceva și că sunt și puțin timid.
Ce sfaturi îmi puteți da?
Vă mulțumesc frumos pentru timpul acordat, vă doresc o seară faina!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Află-i preferințele și hobby-urile. Dacă ție îți e mai greu să vorbești, subiectele astea o fac pe ea să vorbească mai mult. Ascultă activ ceea ce îți zice și folosește ceea ce îți spune pentru a crea noi întrebări. De asemenea, și tu poți vorbi despre hobby-urile tale.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrie că ești timid, dar te tratezi.