| Hfhaffj a întrebat:

Bună....ma confrunt de ceva timp cu o problema destul de mare.Îmi place foarte mult de o fată de la mine din școala care e cu un an mai mică decât mine.tin să menționez ca ne cunoastem, doar ca nu vorbim deloc..eu sunt un băiat foarte timid si de obicei fetele încep să vorbească cu mine, in schimb aceasta fată nu îmi da atenție....am tot încercat să găsesc mijloace de comunicare cu ea pe rețelele de socializare, i.am trimis poze pe snapchat, dar tot nu am reușit sa pornesc o conversatie cu ea.Imi puteți da va rog niște sfaturi sau niște metode de a.i capta atenția?
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Juper a răspuns:

Ii spui ce simti nu ai ce pierde sunt multe fete pe planeta asta! Adica asa i-am spus uneia si a mers destul de bine Sper ca te-am ajutat

| Hfhaffj explică (pentru Juper):

Mersi mult

| Juper a răspuns (pentru Hfhaffj):

Cpl succes

| Juper a răspuns (pentru Hfhaffj):

Sa imi spui ce a zis si cum a fost!