| 사람 a întrebat:

Buna TPU am o nedumerirehappyDe curand o verisoara de-a mea s-a casatorit si m-ar interesa ce grad de rudenie ar fi intre mine si sotul eihappyfunda la cel mai bun raspuns:*

3 răspunsuri:
| JusTme_2312 a răspuns:

Nici un grad de rudenie nu exista intre voi, doar intre tine si verisoara ta.

| alexiaa a răspuns:

Sunteti verisori prin alianatahappyDar asta nu inseamna ca nu poti sa te pupi cu el un pic, daca-ti placehappyGlumeam...

| 사람 explică:

Va ganditi numai la prostii:-si vroiam sa stiu ca sa il adaug pe fb la rude dar nu stiam la ce