| Elenaaa54 a întrebat:

Bună TPU, am o nelămurire în ceea ce o priveste pe prietena mea cea mai buna deci de la un timp a devenit foarte enervanta se lauda cu orice numai sa ma faca pe mine sa ma simt prost oricum nu imi pasa dar m-am saturat sa ii ascult povestile, chiar a inceput sa ma copieze am vrut sa mi iau mai demult niste rujuri de pe internet si i am cerut parerea dupa o saptamana imi zice ca si a comandat rujurile si o sa le folosim impreuna
wtf eu voiam proprile mele rujuri ok si ma copie la foarte multe lucuri, exemplu cum ma imbrac, cum ma machiez, cum vorbesc face poze ca si mine bomba vine debia acum a incercat sa se dea la prietenul meu l-a luat de mana s-a bagat in vorba cu el bineteles au vorbit la inceput despre mine apoi ea continua cu mesajele si el a ingnorat o mi-a zis ca nu vrea sa auda de ea. Chiar nu stiu ce sa cred asta e invidie?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce naiba mai stai cu ea?

| Elenaaa54 explică (pentru Adry05):

Nu am cum sa rup prietenia asa deodata... vreau sa o fac pe parcurs

| Adry05 a răspuns (pentru Elenaaa54):

Cu astfel de oameni nu merita pe parcurs. Pur si simplu n-o mai cauti si cat poti o eviti.

| whatevernvm a răspuns:

True friendship

| Evolettee a răspuns:

Asta nu e prietena, dai cu flit cat mai poti, si felicitări ai o fana infocata

| Elenaaa54 explică (pentru Evolettee):

Eu as vrea sa rup prietenia cu ea dar daca îi zic in fata ce mă deranjeaza tot ea se supara si nu recunoste ca este asa laughing Probabil o sa incerc sa nu ii mai zic ceea ce vreau sa fac..tocmai ce vreau sa ma vopsesc si am vrut sa i cer parerea dar se vopeste ea inaintea mea si asa stai mai bine in banca mea

| Evolettee a răspuns (pentru Elenaaa54):

Si daca se supăra ce? Oricum rupeti prietenia e problema ei dacă e o disperată si nu are personalitate

| Dede_Chimz_1996 a răspuns:

După toate astea rezulta ca nu îți e prietena!