| UIlla_Tarq_1980 a întrebat:

am o nelamurire legata de mesajele trimise. Acum cateva saptamani ma uitam pe la mesaje expediate, si in afara de mesajele pe care le-am trimis eu au mai fost o multime de mesaje pe care nici nu am habar de ele, adica nu le-am trimis eu, erau vreo 10 mesaje trimise la numarul 1314 cu niste coduri si fiecare costand 2 euro. Si nu inteleg cine se tot foloseste de telefonul meu ca este tot timpul la mine! (dau funda!)

Răspuns Câştigător
| valeriia a răspuns:

Daca ai abonament s-ar putea ca ei sa iti folosesca in mod abuziv numarul de telefon. Poti sa suni la compania respectiva si sa le ceri explicatii.