| bibitza a întrebat:

am primit cateva mesaje pe TPU si am trimis si eu celor care mi-au scris...problema este ca nu imi arata nici un mesaj trimis de mine...Stie cineva de ce nu pot vedea mesajele trimise? Iar cei care stiu ca mi-au trimis msge sa imi zica si mie daca au primit mesajul meu.Multumesc :*

1 răspuns:
| dulshe a răspuns:

Ai activat mesajele prin email? Daca da, atnci trimitei un mesaj lui raluca. Sus scrie contact, ii poti lasa un mesaj acolo, poate, poate il primeste.