| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Am o nelamurire. Poate ma ajutati voi. De ce baietii spun ca blondele sunt proaste?big grin Nu ca as fi eu blonda, dar am auzit cum baietii le jignesc pe fetele blondebig grin

Ofer fundita pentru cine ma lamurestekiss

Răspuns Câştigător
| 30stm a răspuns:

Spun asta deoarece le considera pe blonde usor de cuceritlaughing desi nu e adevarat.Asta mi s-a raspuns cand am intrebat acelasi lucruhappy

4 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Pentru că s-a trezit unu mai "deştept" prima dată, iar apoi s-au trezit mai mulţi "deştepţi".

| Vibrations a răspuns:

E ridicol... avand in vedere ca majoritatea blondelor sunt brunete vopsite... doar un stereotip al societatii

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru Vibrations):

La mine in clasa sunt doua blonde, nevopsite. Si baietii le fac proastebig grin

| Vibrations a răspuns (pentru FoReVeRyOuNgBiTcH):

Inseamna ca ei sunt prosti, nu ele