| Nadiiii a întrebat:

am o pagina de facebook si vreau sa adaug mai multi admini ca, ce trebuie sa-i adaug ca acestia sa nu-mi poata fura pagina? ...Multumesc anticipat... FUNDA

7 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Ca să mi te poată scoate de la admini îi poți pune ca content creator! Doar managerii pot pune admini!

| Nadiiii explică (pentru Larysa13):

Ok,nu am inteles prea bine.Deci daca ii pun ca Creator de continu poate sa ma scoate de la admini sau nu?

| xDrLoovex33 a răspuns (pentru Nadiiii):

Nu.

| Larysa13 a răspuns:

Deci, dacă îi pui ca content creator nu te pot scoate de la admini!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ii faci admini pe persoanele in care ai incredere!

| RoxiRox01 a răspuns:

Ca să nu îţi fure pagina, poţi să îi pui ca " creator de continut", aşa doar tu ai putea să ştergi şi să pui admini. şi nimeni nu poate să îţi fure pagina. Sper că te-am ajtat happy.

Fundiţă?