| Ioana_Roxana_2000 a întrebat:

Hei...am o pagina pe facebook si vreau sa adaug admini, cum pot sa fac? Multumes

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, este foarte simplu. Intra pe facebook-ul paginii tale si ai sus "Settings/Setari ", intri acolo si alegi "Page Roles/Roluri pentru pagina " si adaugi numele persoanei. Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| Wukii a răspuns:

Setări -> Roluri pentru pagină -> apoi bagi adresa de e-mail / numele persoanei -> Salvează.

| OtakuShoujo a răspuns:

Dai pe "Editeaza pagina"=> Administreaza rolurile de pe pagina(ceva de genu'). Acolo pui pe oricine vrei.