| cosmix a întrebat:

Am o pagina pe facebook si nu stiu ce poze sa pun ca sa para pagina mai "interesanta" puteti sa-mi da-ti niste site-uri cu poze amuzante si statusuri 2012?
http://www.facebook.com/addictedtolovee99 aceasta este pagina mea de facebook da-ti un like :*, mersi dau fundita!

15 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Poti incerca sa cauti poze pe aceste site-uri:
www.weheartit.com
http://favim.com/
http://aurelique.tumblr.com/

Am sa iti dau si cateva idei de poze, si joculete:
-poze cu haine, diverse tinute facute de tine
-statusuri de pe net (sa nu fie asa uzuale), sau ai putea sa incerci sa compui tu statusuri
-notite originale
-povestioare create de tine
-tutoriale la diferute lucruri: coafuri, machiaj, unghii etc.
-poze haioase
-poze cu indragostiti
-sa creezi un album cu creatiile fanilor (poze pentru tine, editate de ei)
-concursuri, joculete (la care se pot oferi si premii):
a) continua statusul,
b)ghiceste melodia,
c)mici teste de inteligenta (la care se acorda anumite puncte celor care raspund corect)
d)poti incerca si un joculet gen: cine aduce un anumit numar de like-uri primeste un cadou (diploma, colaj, o poza editata special pe ea),
e)editeaza poza,
f)gaseste rima la un cuvant,
g)ghiceste vedeta,
h)jocuri "cui ii sta mai bine" (doua vedete imbracate in aceleasi haine, iar fanii vor trebuie sa aleaga vedeta care arata mai bine)

Acum am sa iti ofer cateva sfaturi ca sa aduni mai multe like-uri:
1. Trebuie sa fi activa pe pagina ta, dar si pe alte pagini mai mari (da like-uri, joaca-te jocuri, raspunde la intrebari).
2. Fa publicitate paginilor mici si mari.
3. Poti ajuta cateva pagini cu poze.
4. Organizeaza concursuri, jocuri, pune multe poze, statusuri, povesti.
5. Distribuie pag. pe profilul tau de fb.
6. Roaga prietenii sa iti dea like-uri, poate te ajuta.
7. Participa la concursuriile paginilor in care primesti publicitate.

| helper7603 a răspuns:

Incearca si aici:
www.e-poze.info

| Dancescu_Alex_1996 a răspuns:

Sall am si eu o pagina https://www.facebook.com/......0099905536
daca cineva are experienta si vrea admin sa lase un mesaj.

| dalionomi a răspuns:

Pag mea are 3 like-uri si daca vrea cineva sa dea like http://www.facebook.com/pages/Fans-of-Selena-gomez/489332204447100
dar stiu cateva site-uri : Tumblr:
https://www.tumblr.com/
We heart it:http://weheartit.com/
Que sera sera :http://aurelique.tumblr.com/
Poze super misto:http://poze-super-misto.blogspot.ro/

| siroro a răspuns:

Am dat like si incearca si tu sa faci pozele! Nu trebuie decit inspiratie imaginatie si zero la suta transpiratie iar daca transpiratie 10% foloseste un deodorant sua fa un dus! A si scrie pe google si eu am facebook cere-mi prietenia pe :! Simina Selistean https://www.facebook.com/simina.selistean.3
Ma poti baga admina oricind voi posta si aduce likeuri promit! Daca vrei mai multe detalii spune-mi in mesaj! Funditaaa :?! Funda :?!

| Kyty_Catalyna_1992 a răspuns:

Poti gasi si pe www.amuzant.forum-romania.eu o gramada de poze si gif. Funditaaaaaaaa?

| luisaandreea96 a răspuns:

Păi pagina este interesantă :o3 Dacă vrei poze ..http://weheartit.com/xMisty?page=37, http://9gag.com/, http://www.deviantart.com/

Poți strânge mai multe like/uri la pagina ta, să faci jocuri și bineînțeles să fii cât mai activă! Sper să te ajute și aceste statusuri :) Te pup :*
Fundiițăă? :x

contează ce e în interior...Dar toţi se uită prima dată la exterior :)!

Sunt momente-n care m-am izbit mereu de ziduri imaginare ce le vedeam doar eu;-j

De ce să îmi bat eu capul cu tine?!:)). Rămâi cu ea dacă ți-e bine;)

. Mereu am trăit cu frica că pot pierde persoanele pe care le iubesc. dar câteodată mă întreb dacă ele trăiesc cu frica pentru că ar putea să mă piardă.

#. N-avem secrete, că astea dor, dar visăm împreună la viitor; x!

 Timpul trece, tic-tac, oamenii se schimbă : Cine a zis vreodată mă că dragostea e simplă? /

✖ Și vine vremea când realizezi că niciodată nu o să fii destul de bună pentru unii oameni, dar asta nu e problema ta, este a lor;)

#. Chiar dacă prăfuit, zâmbetul o să îmi rămână! E prima poză pe care am făcut-o împreună ♥

✖ Învaţă să preţuieşti pe cel pe care'l iubeşti. Chiar dacă în dragoste mai râzi, mai plângi, mai te amăgeşti ♥

@ Mai ştii mă cum era prin Mamaia sau Costineşti? Sex pe plajă, beam, stăteam la poveşti ♥

@ Nimic nu e pentru todeauna.
Cafeaua se răceşte, fumul se risipeşte timpul trece şi oamenii se schimbă;)

-Când iubeşti o persoană, o iubești aşa cum este. nu aşa cum ţi-ai dori tu să fie! ♥
-Ce dacă nu mă vezi, mă auzi, nu mai plânge, nu te acuz. Nu-i nimic nu avea cum să ţină, poţi să stai liniştit, nu eşti tu de vină.
# Distanţă idioată, lume proastă care tot se bagă, hai să le arătăm că nu o să poată facă nimic ca să ne despartă;-xx
♥ Prieten este acelasi care ştie cât de zăpăcită, de dusă cu pluta, şi totuşi. nu îi este ruşine să se afişeze cu tine; 33!
** E uşor să deschizi gura şi să judeci o viaţă care nu e a ta, care nu îţi aparţine, şi despre care pur şi simplu nu şti nimic;)

Ştii, fără griji, fără nevoi, cu lumea-ntreagă numai pentru noi ♥
✈ Unii băieţi sunt ca şi copacii, le ia o veşnicie să se maturizeze! :)))
- Îmi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte.8-> Îmi place cum spui tu aşa " să fi cuminte!:x
- La tine în braţe, m-aş muta :o3.
#.Un zâmbet e o prioritate. Lacrimile sunt opţionale!
@ Nu aștept un prinț...l-am gasit pe acel băiat care ma face să ma simt ca o prințesă ♥
#. Numele tau e scurt. Dar ocupa tot spatiul din inima mea ♥
- Ţinteşte spre lună. Chiar dacă nu reuşeşti, măcar vei fi printer stele; 33!
#.Un copil poate oricând să înveţe un adult trei lucruri: cum să fie mulţumit fără motiv, cum să nu stea locului niciodată şi cum să ceara cu insistenţă ceea ce îşi doreşte.

#. Iubirea este o forţă care transformă şi face ca sufletul omului să fie mai bun ♥.
@. O făceai fericită. Te făcea fericit. Vă aveaţi unul pe altul şi nu mai conta nimic ♥.
Am milioane de motive să râd, chiar dacă ţi se pare absurd, la urma urmei ce rezolv dacă mă plâng? 
Zbate-te să străluceşti în lumea asta oarbă;)!
Îmi place la nebunie când baţi apropouri că mă iubeşti :">
Niciodată să nu-ţi baţi joc de sentimentele cuiva, pentru că nu ai idee cât de tare doare :-j
Iubirea ţine atât cât alegi tu să fii fericit lângă cel de lângă tine;-xx!
Iubirea e atunci când simplul său zâmbet îţi face ziua mai bună :o3!
Cu ele am împărţit bune şi rele, şi le iubesc ca pe surorile mele ♥
Egoistă e cuvântul ce mă defineşte cel mai bine. N-aş lăsa pe nimeni să te ia de lângă mine ♥!

Sunt om. Nu pot să fiu tare ca fierul :|
Nu vreau să depind de nimeni dar fără el simt că pier, mă văd mereu într-un loc pustiu unde-ncep să zbier :-j
Ce conteaza câteva certuri ce le avem pe lună? Indiferent de ele noi rămânem împreună! ♥
Oricât de mult ai ajuta oamenii, oricât de mult te-ai strădui, la un moment dat, ei vor spune că nu ai făcut nimic pentru ei.
Dacă doi oameni sunt fericiţi împreună lasă-i să fie, nu te băga!
Sunt mândra de mine... pentru ca m-am ridicat iar si iar, indiferent cine m-a trântit. ♥
Te iubesc fără să ştiu cum, sau de când, sau de unde.Te iubesc pur şi simplu, fără complexităţi sau mândrie.Te iubesc pentru că nu ştiu şi nici nu vreau altă cale.
Nu sunt populară, dar am prietenii mei. Nu sunt bogată, dar am ce îmi trebuie. Nu sunt plăcută de toată lumea. dar ştiu că există persoane care mă iubesc.

| khelo a răspuns:

Buna. cosmix poti incerca www.poze-statusuri.com eu de acolo am loat cateva! si am facut si eu o pagina si n-are nici 200 de like ma ajuti cu un like? Mersi

| Yordache a răspuns:

Buna am si eu o pagina si vreau sa o pulez cu echipa mea de Voley Masculin! https://www.facebook.com/pages/CSS-Ramnicu-Sarat/711508312271625?ref=hl

| Andrey1898 a răspuns:

Buna vrei sa te amuzi in fiecare zi? uitate pe acest site si da like daca iti place https://www.facebook.com/pages/FunnyRo/634759346562462

| Pohrib_Valentina_1994 a răspuns:

Buna TPU! Am o pagina si nu stiu ce poze sa pun sa fac mai multe likeuri si sa fie mai interesanta! Te rog poti sa imi dai un site cu poze statusuri etc.Aceasta este pagina https://www.facebook.com/pages/SorellaRebelaa/358698304203039?ref=stream Multumesc!