| anonim_4396 a întrebat:

:*. Am o pagina pe facebook si nu stiu cum sa o fac populara...Ma puteti ajuta si pe mine cu un mik sfat?:*. Multumesc anticipat!:*

2 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

1) Nu mai scrii ca o pitipoanca.Din cate stiu eu traim in Romania, si scriem cu "c" nu "k"
2) Ce castigi daca o faci populara? Ai o boala psihica si vrei atentie virtuala? Du-te la psiholog!

Frate, intelegeti odata ca o pagina populara nu iti aduce niciun beneficiu, mai bine te faci pe tine populara in viata reala.

Sau iti faci un site si il faci popular, asa castigi ceva bani.

Dar dupa numele tau de pitipoanca si scrisul de manelista imi dau seama ca nu am cu cine vorbi...

| sorinL1 a răspuns:

Postezi poze cu tine goala.
Succes garantat.