| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Am o pisicuta (cam de o luna - portocalie cu alb, ochii albastrii ), mama, nu ma mai lasa sa o tin, daca e cineva intersat sa o ia fara bani, doar ca eu locuiesc in Bucuresti

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că vei găsi pe cineva dornic.
Încearcă să îţi întrebi vecinii, prietenii, boschetarii din colţul străzii. Vezi dacă e interesat careva să ia pisica în custodie.

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru anonim_4396):

OK. mersi.am zis sa incerc, nu vreau sa o dau afara, e prea mica,. si crede-ma am intrebat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De as fi locuit in Bucuresti, ti-o luam eu cu mare draghee hee

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru anonim_4396):

Si unde stai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru asdfcffcvgvv123):

Bacau

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru anonim_4396):

Afff