| andreutza99 a întrebat:

Am o poveste mai lunga si vreo sa imi spuneti parerea voastra! dau funda! Deci: Eu ma duceam mereu la mama la munca si stateam pe afara si venea aproape mereu un baiat cu prietenul lui ne jucam asa dar dupa aia am inceput sa ne indragostim unul de celalalt. Dupaia numai stateam acolo ci ne duceam in parc dar el venea mereu cu mama lui si cu un prieten iar el tot cu mama lui si noi nu prea avem intimitate. Apoi el ma tinea de mana intr-un balansuar(sau cum se scrie) si apoi a zis ca suntem impreuna daca vreau si eu. Au trecut vreo 3-4 luni siel a inceput sa vino si cu inca o fata nu eram geloasa chiar daca statea si cu ea destul de mult.am uitat sa zic ca suntem amandoi in clasa a5a dar clase diferite la aceeasi scoala. O colega de-a mea mi-a spus ca la vezut pe el cu aceea fata si se tineau de mana. El nu m-a sarutat niciodata pe mine. Dar el nu mia venea in parc si l-am sunat si l-am intrebat daca mai suntem impreuna el mi-a spus ca nu ca a cunoscut o fata de pe metin. Tin foarte mult la el il iubesc...va rog sa ma ajutati macar sa imi dati un sfat ce sa fac.multumesc...dau funda la restul vot dar un raspuns cat mai repede

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunteti mici pentru a avea o relatie. Tu iubesti in plan copilaresc dar nu stii ce inseamna cu adevarat sa ai o relatie stabila.

| BoOoMbOnik a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa il uiti ( poti sa incepi o relatie cu altcineva ca sa iti fie mai usor ) daca nu vrei asta ar trebui sa ii propui sa va intalniti si sa vorbiti va puteti impaca sau puteti discuta despre relatia voastra poate o sa reparati ceva. oricum foarte urat din partea lui. cel mai bine ar fi sa discutati si sa va impacati sau sa va despartiti pe o cale amiabila. sau il poti astepta cand o sa se desparta de acea fata poate o sa mai existe o sansa pentru relatia voastra. funda? te rog

| MissL a răspuns:

Pai tu ar trebui sa-i areti ca nu-ti pasa, esti tare, esti puternica, stiu ca pare imposbil ce o sa-ti zic sa faci pentru ca-l iubesti, dar, dragostea voastra e cea mai inocenta, si tu ca fata niciodata sa nu-ti calci mandria si orgoliul sa te vada el suparata, si ca plangi dupa el, pentru ca el s-ar simti important, si nu merita sa se simta asa dupa ce ti-a facut. Tu zambeste mereu cand il vezi, sa pari mai fericita fara el, chiar daca nu esti, si trateaza-l cu indiferenta, fi rece si seaca cu el, si asa o sa-l doara ft ft mult, nu vb tu cu el, lasa-l pe el sa vina la tine, o sa vezi ca o sa vrea sa fiti din nou impreuna, si tu atunci poti sa ii intorci cu aceeasi moneda sa fi rea si sa nu-l ierti, sau faci cum consideri, eu sper sa reusesti :*! mult succes scumpa :*

| XLilSmileX a răspuns:

Prefa-te ca nu iti pasa...O data ce va vedea ( va crede ) ca nu mai esti interesata de el o sa ii para rau si o sa incerce sa te recucereasca... Si daca te baga in seama doar pentru ca l-a parasit pietena aia (cand o sa-l paraseasca ca doar nu o sa stea cu el toata viata ) atunci este cel mai mare nesimtit laughing Crede-ma!

| natalyia a răspuns:

Draga andreuza99, el o sa se intoarca la tine deoarece nu poti sa te indragostesti ca i-a scris fata aia:vrei sa fi iub meu? mersgi mai departe si sa il eviti mereu

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Salut
fata din metin? alt copil distrus.
nu prea ai ce face, asteapta sa se desparta, pentru ca oricum daca s-au cunoscut prin intermediul metinului.e clar ca relatia lor nu va dura mult.eu cred ca n-are rost sa suferi dupa el, pur si simplu nu te meritahappy

| Nirvanista a răspuns:

Baiatul asta ori e derutat rau ori nu stiu... Spune-i ca acea fata de poe metin no cunoastea sa de bine, o cunoaste din lumea virtuala nu stie cum se comporta.si daca face din astea nu te meritawinking.