| Mădiiiiie a întrebat:

Bună TPU happy Am o prietena care de la un timp se comporta ciudat, adica am intrebat-o frumos daca e suparata pe mine, si a spus ca nu, dar in continuare se comporta ciudat, nu mai vorbim la fel, si atunci cand vorbim, din o simpla conversatie iese cearta. Am intrebat-o pe o colega de a ei ce are si a spus ca la scoala se comporta perfect normal. Nu stiu ce sa fac. Sa nu mai vorbesc cu ea un timp, sau?

Răspuns Câştigător
| AnonimC a răspuns:

Daca as fi in locul tau, nu as mai vorbi cu ea un timp, si asa as vedea daca imi simte lipsa si daca este interesata de "disparitie".

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Orice relatie are si un sfarsit. Fata s-a plictisit de tine, respecta-i dorinta civilizat.