| Avril01 a întrebat:

Am o prietena ft buna de 18 ani, si e complexata ft mult de faptul ca nu are sani deloc.Ma terorizat cu chestia asta.:-s. Poarta sutiene numai cu push up dar ea nu are deloc, si mai si doarme cu sutienul pe ea. Stie cineva vreo cale sa ii creasca sanii? Vreau sa o ajut si pe ea dar si eu sa scap de conversatia asta care o avem mereuuu. Multumeesc :*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca fetele cuminti au sanii mai mici si cine nu o vrea e prost, si daca nu-i creste morala atunci da-i sanatate si las-o impace pana termina si vine ea la tine.

| alessia5158 a răspuns:

Daca nu are deloc, inseamna ca are probleme de natura hormonala---recomanda-i un consult la un specialist in endocrinologie.
Daca are, dar nu atat de mari precum isi doreste, recomanda-i sa se ingrase --- sanii se maresc in volum atunci cand se dezvolta tesutul adipos din constitutia lor.

| 7Mary7 a răspuns:

Fa-i cadou de ziua ei niste silicoane!winking