| Aaaaaaaaaaaaaaaazzqweq a întrebat:

Buna TPU am o "problema" acum ceva timp in urma eu îmi doream un squishi mama nu a vrut sa îmi cumpere ptc spunea ca este o prostie și ca este și scumpă, după un timp o văd pe sora mea cu un squishi pe care i la cumpărat mama eu îmi doresc un aparat pentru curățarea fetei previne coșurile și punctele negre și nu vrea sa mi-l cumpere din același motiv i-am cerut alocația sa nu zică ca "îl iau pe bani ei" cu toate ca avem o situație financiară buna și nici alocația nu vrea sa mi-o da cum as putea sa o conving sa mi-l cumpere? Povestea poate continua prin faptul ca eu plâng acum in camera gândindu-mă la verișoarele sau la prietenele mele care își pot cumpara tot ce vor ele

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru curatarea fetei nu ai nevoie de aparate ci de apa calda si sapun.
Punctele negre fiind puncte de mizerie, care ies la o spalare corecta a fetei.
Citeste mai bine si invata cum sa-ti cureti fata si cum s ate speli, ca sa nu ai probleme cu cosurile si punctele negre, ca-i mai marea rusinea sa plangi ca un copilas mic, cerand ceva ce nu ai nevoie, cand ai la indemana apa si sapun cat cuprinde.

| Girlwholovesleep a răspuns:

Probabil are o perioada proasta si nu stie ce face, adica diferentele astea.Am o sora mai mica cu 10 ani, dar mama nu face diferente niciodata.Se intampla sa nu aiba bani si noi sa vrem acelasi lucru, dar ni-l ia pe rand.Nu fii capricioasa:*