| Love0and0Smile a întrebat:

Am o problemasad am dat ca sa imi fac un folder invizibil si nu stiu ce si cum am facut ca pana la urma folderul imi apare dar imi scrie ca nu am nimic in el. imi poate zice si mie cineva cum pot recupera ce aveam in el? am impresia ca am umblat si pe la parolasad

3 răspunsuri:
| lover123 a răspuns:

Esti sigur ca nu ai dat hidden de la proprietati?

| Love0and0Smile explică (pentru lover123):

Era seara, imi era si somn si nu mai tin mintesad sa zicem ca am datsad ce pot sa fac?

| lover123 a răspuns (pentru Love0and0Smile):

Poi..aici nu stiu ca si eu am dat hidden si mi-a disparut totcryingcrying