| Mongoloidul a întrebat:

Imi cer scuze, dar nu-mi dau seama daca postarea pe care am efectuat-o inainte de verificarea e-mailui, s-a produs efectiv, asa ca o sa revin cu ea, pentru ca nici nu mi-a aparut pe aici. Deci: Am o problema cu a vedea continutul unui folder pe care il am postat pe un hard extern! Numai ca acum apare un mic amanunt: Am facut aceasta manevra de protejare a folderului, cu Free hide folder si computerul pe care aveam instalat programelul respectiv s-a stricat, asa ca la reinstalarea programelului acesta nu mi-a mai aratat acel folderwinking Ma poate ajuta cineva cu acel sfat care sa ma scoata din incurcatura? Pur si simplu degeaba stiu folderul unde se afla subfolderul cu pricina si degeaba stiu parola programelului de protectie, ca totul este de la zero, mai putin continutul pe care nu-l pot vedea! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mongoloidul explică (pentru Nelu62):

Multumesc mult de tot... o sa incerc sa vad ce si cum! Daca o sa mearga, cu toata bucuria o sa dau funda! happy De multumit, tin neaparat sa multumesc! Toate cele bune!

| Mongoloidul explică (pentru Mongoloidul):

Funda chiar daca nu o dadeam, tot o primeai, dar tin sa te anunt ca nu merge sub nici o forma! Las acest mesaj mai ales pentru cei ce sunt in situatia mea! Oricum inca odata, multumesc! Si ramane deschisa rugamintea pentru altii care chiar au o solutie in aceasta directie! Toate cele bune!

2 răspunsuri: