| crynutza05 a întrebat:

Buna TPU ...am o problema, am o sora cu 1 an mai mare ca mine si mereu ma cert cu ea, imi critica fiecare miscare, e mereu invidioasa pe mine pentru orice si mereu sfarsc certandu-ma cu ea si ca sa se razbune mereu reuseste sa ma faca sa pic prost in fata prietenilor M-AM SATURAT. Ce sa fac? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| frumusica80 a răspuns:

Poi sincer te inteleghappy
Asa am patit si eu cu sora mea la fel ca tine, dar antr-zi m-am saturat de certa si pur si simplu am ignorato nu i-am mai dat atentie, la tot ce spunea nu mai reactionam cu cearta si pur si simplu cu indiferenta, acum totul e ok. Sa maritat si ne mai aducem aminte cate o data cum ma tot chinuia si ma tot certa si ne radem pana nu mai putem, deci asa o sa fie si la tine cand o sa fiti la o varstra o sa va amuzati ce ati facut cand ati fost mai tinere:si nu o lua an nume de rau ca tie sora nu pune totul la inima. te pooop pa pa:*