| DaRkAnGeL_5368 a întrebat:

Buna TPU am o problema am un laptop de la Lenovo de 1 an jumate dual core 2, 17 ghz 3gb memorie Ram deci bunut insa imi merg jocurile care ar trebui sa mearga perfect in reluare ce asi putea face in afara de reinstalare windows si de astea sa-mi mearga jocurile mai bine.
PS:am windows vista si imi mergeau mai demult jocurile binisor insa de un timp...

Răspuns Câştigător
| REDSQ a răspuns:

Ori Windows XP, ori Windows 7. + update la drivere... poate-s vechi + programe de diagnosticare la placa video. Succes