| andruska145 a întrebat:

Buna tpu...am o problema cam rusinoasa..am 14 ani peste 3 luni fac 15 si nu am sani am sani foarte mici nici daca imi iau cel mai mic sutien nu il pot unple...ce pot face? toate prietenele mele port numere mari la sutien eu ma simn naspa pe langa ele

4 răspunsuri:
| thisissolawl a răspuns:

Uite aici niste sfaturi : http://sfaturi.eva.ro/frumusete/cor/vreau-sa-imi-creasca-sanii-76806.html, insa oricum se poate sa-ti creasca pe la 16-18 ani. Depinde si daca esti dezvoltata sau nu, multe fete au aceeasi probleme, unele avand chiar 17 -19 ani.

| JoeAlb a răspuns:

Si la 25-26 de ani o fata poate sa aiba sani foarte mici, dar asta nu e problema. O atitudine pozitiva si interesanta te va face atractiva oricum.

| rodyrody a răspuns:

Mai asteapta esti inca in crestere, si eu peste 3 luni fac 16 ani si nu ii am chiar asa de mari dar sa fiu sincera si eu la un timp incepusem sa fiu geloasa pe alte prietene sau colege dar dupa am inteles ca fiecare are darul acesta sa ii aiba mai mari sau mai mici...Fiecare se dezvolta mai repede unii mai incept dar treptat, treptat iti vor cerste si tie nu-ti face griji ca vei ramane asa!

| Chisa123 a răspuns:

Eu am aceeasi problema, credema.Nu trebuie sa te simti naspa, oricum pe la 16-18 ani o sa-ti creasca, depinde si de dezvoltarea ta.Multe fete au aceiasi problema, si problema asta se va rezolva.big grin