| horysk8 a întrebat:

BUNA TPU am o problemacrying cand intru in control panel si dau pe add or remove imi scrie asa

Windows cannot find 'C:\WINDOWS\system32\rundll32. exe'. Make sure you typed the name correctly, and then try agayn. To search for a file, click the Start button, and then click Search
CE SA FAC?crying cine ma ajuta are funda:*

6 răspunsuri:
| MrJuvett12 a răspuns:

Simplu, C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe este o aplicatie din windows fara care nu poti rula ceea ce doresti tu. reinstal windows

| horysk8 explică (pentru MrJuvett12):

Alta cale in afara de reinstal windows nu exista?thinking

| MrJuvett12 a răspuns (pentru horysk8):

Ai putea sa cauti pe net sa downloadezi.dll-ul care -ti lipseste si sa il adaugi in directorul de care apartine

| horysk8 explică (pentru MrJuvett12):

Da dar faza ii ca nu stiu din ce director ii

| MrJuvett12 a răspuns (pentru horysk8):

Descarca de pe net rundll.exe si apoi te duci frumos in C:\WINDOWS\system32\ si in coipezi acolo. simplu

| MrJuvett12 a răspuns (pentru MrJuvett12):

Rundll32.exe pardonwinking