| pleasesaveme a întrebat:

Am o problema cu antivirusul meu. El se numeste AVG 2011 si cand vreau sa-l folosesc nu mi se deschide. Stie cineva de ce? El era in bara de jos dar a disparut, la programe imi apare ca e instalat, dar cu toate acestea el nu merge. Ce sa fac? Dau FUNDA celui care raspunde corect si ma poate ajuta.

4 răspunsuri:
| Ana-Maria_Stoica_1998 a răspuns:

Dezinstaleaza-l apoi instaleaza-l iarasi!

| pleasesaveme explică (pentru Ana-Maria_Stoica_1998):

Nu merge sa-l dezinstalez....cand vreau sa-l dezinstalez imi apare o eroare

| Marian_Bucica_1995 a răspuns:

Foarte probabil nu este instalat corect. ar fi o idee sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou, sau chiar sa folosesti alt antivirus.
eu folosesc Eset Nod 32 si merge

| pleasesaveme explică (pentru Marian_Bucica_1995):

Da eu am antivirusu de mult timp, am si licenta la el si pana acum 2 saptamani nu mi-a facut nicio problema