| Diiaaa_3397 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu iPhonul meu numai pot sa imi transfer pozele in pc, inainte imi aparea o fereasta unde mi le transferam direct. Nici cand intru in My Computer nu imi apare fereastra accea... e ca si cum Pc meu nu miar citi iPhonul, am incercat si in alt pc si nici acolo nu il citeste. Nu stiu cum sa fac sa imi scot pozele cine stie sa ma ajute? va rog? Funda si 10 p :p

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand il conectezi la pc se aprinde ecranul la iPhone?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Diiaaa_3397 explică:

Da se aprinde... :'p