| nimeni_2035 a întrebat:

Cum sa fac sa imi apara inapoi fereastra aia? cand introduceam un cd imi aparea fereastra aia sa il deschid dar acum nu mai imi apare, trebuie sa intru in My Computer ca sa intru pe cd.happy
mersihappy

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Intra in my computer>click dreapta pe cd>properties>autoplay>si bifezi casuta aia de jos>apply si ok gatawinking

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Click dreapta pe unitatea optica si autoplay

| asko a răspuns:

Pe my comp, click dreapta pe dvd ram sau cd - depinde ce ai, apoi properties / autoplay / bifeaza "promt me..."

| Lorenyk a răspuns:

Tu vrei s-o ai si eu vreau sa scap de ea...

| axel007 a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa te duci in my computer si sa faci o comanda rapida adica sa o iei poza aia cu sidiu unde intri si sa o pui pe ecran.....asa cred eu

| nimeni_2035 explică:

Bine ma, cum se face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu te dai singur de gol, eu zic sa nu te lacomesti...winking

| radoo995 a răspuns:

Au defectat comenzile rapide cum pot sa-le repar?