| asdfghjkl1231 a întrebat:

am o problema cu "laptopul" [Asus, windows 7]. Nu mai pot utiliza internetul fara cablu. La laptop imi apare ca am wireless`ul deschis, insa jos, nu imi apar liniutele [semnalul de la el]. Ce pot sa fac? [Scuzati exprimarea, nu ma pricep]
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mie cand nu imi merge internetul scot cablul de net si bag wireless-ul iar apoi isi face efectul, iti sugerez sa faci si tu asa poate merge.

| darrio2007 a răspuns:

Reseteaza modemul (eu am modem cu wi-fi)sau routerul.Ce ai tu.Scoate-l din priza cateva secunde si apoi baga-l iar.