| Izza_8670 a întrebat:

Buna TPU... Am o problema cu messengeru. l-am descarcat de pe internet si nu imi merge. ce sa fac ca sa imi mearga? mentionez ca am internetul prin cliknet... FUNDA

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Ce messenger este?
Daca l-ai luat din alta parte s-ar putea sa fie o varianta mai veche si de aceea nu-ti merge. Intra direct la yahoo, yahoo messenger si descarca-l de pe site-ul oficial, e free.
Daca totusi pe cel oficial il ai incearca sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi din nou. Problema asta am avut-o si eu si a mers dupa reinstalare.
Ultima varianta oficiala este messenger 10.
Succes!