| GabrielleTheRealQueen a întrebat:

Am o problema cu un baiat.Deci e la scoala mea in clasa a 7a si e f dragut, de treaba, dar si timid.Nu vb cu fetele decat cu mine si cea mai buna prietena a mea dar f putin. Mie imi place de el dar nu stiu daca si lui.Cand trece pe langa mine imi zambeste si invers.Problema e ca o alta fata a fost cu el si e geloasa pe mine si prietena mea. L-a pus pe cel mai bun prieten al lui sa imi ceara id-ul, i l-am dat mi. a dat accept dar pana acum nu a intrat pe mess.

1.Cum as putea pe fata aia sa o indepartez de el?
2.Cum as putea afla daca el ma place?
3.Cum sa ma bag mai mult in seama cu el? Despre ce sa vb?
4.Cum sa fac sa ne intalnim fata in fata si sa incepem sa vb?
. toate astea la scoala. daca se poate.

Cine rasp la intrebari asa incat sa pot sa o fac primeste FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| Diuuu_3957 a răspuns:

Pai... Este chestia ca sa nu o bagi pe fata aia in seama:*
Pune`l pe prietenul lui sa-l intrebe daca te place.
Pai afla... Ce hobbu`uri are.
In pauza. Intereseaza`te la ce materie e ff bun
Si spune-i ca ai probleme la materia aia. si vrei sa te ajute

1 răspuns:
| DarkSpirit13 a răspuns:

1.Daca il placi mult si vrei sa o indepartezi pe fata aia atunci daca ei ii place un baiat da-te la el fara ca cel de care iti place sa afle sau scoate niste barfe cum ea l-ar vorbi de rau(pe baiatul de care iti place)
2.Roaga-ti un prieten apropiat de el sa il intrebe sau daca ai curaj intreaba-l chiar tu
3.Gasesteceva ce ii place si fate ca te intereseaza sau ca si tu faci acelasi lucru
4.Fi mai atenta la el cand iese din clasa sau observa-i programul si atunci cand il vezi gaseste ceva de care sa vorbiti sau daca nu stii ce si il vezi pe hol intreba-l ceva de genul : Mi-ai vazut prietena?
chestii de genul asta.
Sper ca te-am ajutat big grin