| Gothica a întrebat:

Am o problema.eu m-am certat cu o prietena si nu stiu eu cum ori am blocato eu pe ia ori ia pe mine pentru ca nu-mi mai da voie sa o adaug la prieteni sau sai vad profilul si nici ia la fel... Ce pot face? pls raspuns! Dau funda cel care ma va ajuta.

1 răspuns:
| janine9815 a răspuns:

Singura variantă e să vă împăcaţi ca să te scoată ea din lista aceea. E un fel de listă de ignore, cum este la Yahoo Messenger. Ea ţi-a dat Block User, şi nu ai altceva de făcut decât să o rogi să te scoată din acea listă.
Sper că ţi-am fost de folos. Fundă happy?