| Magnific a întrebat:

Buna TPU am o problema foarte grava in legatura cu Hi5 nu pot intra in "Profilul meu" de pe Hi5 imi da o eroare in legatura ca a gasit un "Malware" uitati poza, la voi merge? ajutat-ma ce sa fac, am reinstalat si windowsul si tot degeaba, dar chestia este ca pe Opera sau Firefox merge sa intru unde in Google Chrome nu pot ce are? http://imageshack.us/f/34/20110507213821.png/

Răspuns Câştigător
| cryssa14 a răspuns:

Asa imi apare si mie cand incerc sa intru pe facebook, si pur si simplu am reinstalat windows de 3 ori,, dar surpriza! degeaba.(am reinstalat acelasi windows),, si de vreo 2 zile mi-a venit trasnita idee sa instalez alt windows.si l`am reinstalathappy>si acum merge,.ar fi bine sa imi zici ce windows ai, pentru ati da mai multe informatiihappy
fundita?:*

2 răspunsuri:
| Magnific explică:

Am windows XP sp3 dar tie tot asa aparea ca in imaginea aia? sa fie vorba de asta? http://www.realitatea.net/......31406.html

| cryssa14 a răspuns:

Chestia asta cu osama.este nasoala.ai reinstalat un windows nou?happy