| mastermarius94 a întrebat:

Am si eu o problema la pc, primesc diferite Bsod-uri si imi da eroari la browser, de fapt la orice browser imi da eroare, si google chrome si firefox si internet exlporer si la jocuri la fel.Am reinstalat windowsul de nenumarate ori, chiar nu stiu ce sa fac. am incercat diferite sugestii, degeaba...

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Posibil sa fie o problema de hardware, tip HDD sau RAM. iti recomand sa folosesti utilitara asta pentru a vedea mai multe detalii despre log-urile create de BSOD http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html
PS: ce scrie in erori?

| mastermarius94 explică (pentru al3xander):

Pai sunt diferite: dxgmms, 0x0000007a sau 7e, sunt mai multe.

| CoL00SaL a răspuns:

Pai poate na-i instalat driverul placi de baza...