| AmaSookie a întrebat:

TPU! Am o problema. Imi place de un baiat mai mic cu un an decat mine. Toamna trecuta mi-a placut prima oara de el. A aflat o colega de-a mea si s-a bagat in seama cu el. A spus numai minciuni si lucruri urate despre mine si ma facea in toate felurile. Iar el o credea si a ajuns sa ma faca in toate felurile. Chiar daca mi-a parut rau, l-am lasat in pace. Pana acum trei saptamani cand m-am imprietenit cu colegi de-ai lui, ceea ce ma obliga sa dau cu ochii si de el. Iar a inceput sa imi bata inima cu putere. Pana acum, pe facebook, numai eu i-am trimis cereri de prietenie, dar nu mi-a acceptat. Dar ieri dupa-amiaza, dupa ce m-am intors de la scoala, m-am uitat pe facebook si am vazut ca el mi-a trimis mie o cerere de prietenie. Eu i-am acceptat. Ca dupa sa aflu ca i-a spus unei colege de-a lui sa nu mai vorbeasca cu mine. Acum trei zile m-am si certat cu el, dar ieri am vorbit cu el pe facebook civilizat. L-am intrebat de ce nu are cateva fotografii. El mi-a raspuns frumos ca nu are si mi-a spus cine ar avea. Astazi cand m-am uitat la poze cu el pe facebook, inima imi batea foarte tare.
Eu as vrea sa mai vb cu el sa ne cunoastem mai bine. La inceput as vrea sa vorbim despre banalitati: adica eu sa il intreb ceva, el sa imi raspunda, apoi sa continui cu o alta intrebare, apoi sa imi puna si el mie o intrebare, sa incepem sa comunicam liber. Ce sfaturi mi-ati da? Despre ce sa vorbesc cu el? Ce sa il intreb din intamplare? Ce sa fac sa fim prieteni? Ofer funda :* Multumesc!

3 răspunsuri:
| revolver2010 a răspuns:

Pffffffff... grea situatia... incearca sa ii explici ce s-a intamplat cu colega ta si drepr dovada mai adu' niste prietene sau colege d'ale tale ca sa ii dovedeasca si ele ca u nu esti cum te-a descris colega aia a tawinking
Bafta in continuare.

| bobocel12 a răspuns:

Mi-e imi plac cei mai mari. mult mai mari.

| adelinho a răspuns:

Da.cel mai bine ar fi sa te intalnesti cu el la un suc.sa-l vezi ce fel de barbat/baiat estewinking. apoi sa te gandesti la viitor.big grin