| MadutzaTzZA a întrebat:

Am o problema la biblioteca scolii. Doamna bibliotecara zice ca am de adus 2 carti dar eu sunt Foarte Sigura ca le-am adus nu stiu ce sa fac! Cel mai bun sfat ia funda happy!

3 răspunsuri:
| sora_9689 a răspuns:

La biblioteca ai o fisa a ta si in ea scrie data cand ai imprumutat o carte, si data cand ai returnat.o sau daca ai intarziat, si te pune sa semnezi, asa ca ar trebui sa o rogi sa iti arate si tie fisa, daca ai semnat ca ai aduso inseamna ca asa e, daca nu.inseamna ca nu ai dus-o

| MadutzaTzZA explică:

De ce sa le cumpar cand stiu ca le-am dat

| Deenni a răspuns:

Intreab-o numele celor 2 carti care pretinde ca nu le-ai dus si cumpara-le de la o librarie si apoi le duce la scoala