| andra4450 a întrebat:

Buna TPUhappy Am o problema la care sper sa ma puteti ajuta, e in legatura cu facebook'ul ..de 2 zile nu pot sa mai intru.pot sa schimb parola doar prin email dar sa intru imi spune ca mi-au trimis un cod pe telefon si eu sa-l scriu acolo, dar problema e ca eu numai am acelasi numar de telefon sad Ce as putea face? HEPL ME PLS :O3

fundita, MUTUMESC

1 răspuns:
| MenταLµ a răspuns:

Nu sunt sigur da incearca >.> Intra pe pc intra pe mes du-te la spam sau Inbox cauta peste tot acolo. Sau intra pe tel si incerca asta. Da cred ca nu merge, doar pe pc cred da incerca. Da-mi funda.