| Tpeuuuu99 a întrebat:

am o problema la conectare unui cont de yahoo, imi scriu email-ul, imi bag parola, insa mi se spune ca: "ID sau parolă incorectă", acelasi lucru mi s-a intamplat si ieri si am trimis un cod de schimbare a parolei la numarul de telefon pe care il aveam setat, am incercat si azi acelasi lucru, dar nu imi mai arata numarul de telefon, ci un email-ul pe care nu il cunosc, ma puteti ajuta? Am nevoie de acest cont de yahoo, deoarece este email-ul pe care il am setat la un joc, iar fara el nu ma pot conecta. Dau fundita! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

Stiu problema ta, yahoo se cam duce pe rapa in ziua de azi. Aveam si eu un email, de exemplu am avut 153, si peste o saptamana mi s-a schimbat in 154, dar a ramas aceeasi parola.E un bug.Bafta!

| Tpeuuuu99 explică (pentru Mafiotu007):

Si cum pot rezolva? Asa mi se intampla si la acel joc! Mi se schimba mereu parola si eu o schimb cu email-ul, dar acum nu mai merge... Nu stiu ce sa fac... Daca ai putea sa ma ajuti as fii recunascator!

| Mafiotu007 a răspuns (pentru Tpeuuuu99):

Despre ce joc este vorba, daca asa poti schimba email-ul cu altul tot facut de tine acum, am mai zis, este un bug care necesita un patch.

| Tpeuuuu99 explică (pentru Mafiotu007):

Cont cu avere mare pe SAMP, pe server-ul BuGGeD.

| Mafiotu007 a răspuns (pentru Tpeuuuu99):

Poti vorbi cu ei sa iti schimbe emailu pe alt email creat de tine, alta varianta nustiu.Succes!

| Tpeuuuu99 explică (pentru Mafiotu007):

Imi poti da facebook-ul printr-un PM ca sa putem vorbii te rog!