| d3liutza a întrebat:

TPU! Am o problema. Ma simt foarte nasol crying si imi vine sa plang crying Deci am fost cu o verisoara in oras si in timp ce stateam pe o banca, alaturi erau niste fete care radeau pentru ca eu stau dreapta.si da, stau dreapta pentru ca asa m-am obisnuit - sa stau cu spatele drept. Adevarul e ca pe aici cam toate fetele stau gheboase si eu arat ca o ciudata crying(( ce sa fac? Sa incerc sa stau mai stramba? Ajutor crying

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Buna D3liutza. Omul care judeca nu conteaza, Omul care conteaza nu judeca. :*
Tu esti o fata minunata exact asa cum esti. Nu trebuie sa faci pe placul nimanui. Cine te place, te place si asa happy Ele rad de tine ca ai spatele drept, tu ai putea rade de ele ca sunt toate la fel. Dar nu iti bate capul cu ceva ce nu merita. Sunt mult mai lucruri frumoase si importante care te binedispun, decat prezenta unor persoane care nu stiu sa aprecieze :* Iti doresc o zi superba. Linisteste-te happy

| d3liutza explică (pentru SimionAlexandru):

Multumesc:*

| SimionAlexandru a răspuns (pentru d3liutza):

Multumesc, de asemenea. Ma bucur mult ca te-am putut ajuta :*

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, nu ai de lucru? astea-s probleme? sa fim seriosi, esti perfect normala, geeneratiile astea se cam duc de rapasad ore ce generati vor veni cand voi avea eu copii.

| AnemonaP a răspuns:

Scuze,dar nu vreau sa te jignesc, ia ce iti spun ca pe un cuvant pe care ti-l adreseaza o prietena aproapiata, fara sa te superi. Esti proasta. Sa ai o coloana dreapta, si sa stai dreapta, este pur si simplu straight face o comoara.Eu am coloana deformata,si cateodata imi mai amintesc sa stau dreapta,dar nu pot sta mult fiindca ma doare.Din potriva,oamenii rad de persoanele cocosate,sa vezi o fata frumoasa, intr-o rochie sclipitoare, cand se aseaza pe un scaun sta cocosata, este dezgratios.Ele arata ciudat, nu tu.La batranete, vrei sa nu mai poti merge pentru ca esti cocosata straight face? Este un dar de la Dumnezeu, si este foarte bine pentru ca stai dreapta, ai coloana dreapta, esti perfect sanatoasa.De ce sa faci ceva ce vei regreta? Gen,nu mi-am rupt piciorul,dar hai sa-l tin in ghips. Sper daca vei incerca sa stai stramba,sa te doara,cum persoanele care stau asa le doare cand stau drepte, pentru ca este bine cum stai tu, dreapta, asa, esti frumoasa.

| d3liutza explică (pentru AnemonaP):

Multumesc! Si nu, nu m-am suparat:* Dar m'a deranjat ca stateam langa alea care radeau ca stau dreapta. sigh
iti doresc o zi minunata!:*:*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te simti nasol si iti vine sa plange ca ai o coloana dreapta si sanatoasa?

oare cat de dereglati pot fii copii din ziua de azi?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă au fost prostuțe, te-or fi confundat cu o statuie laughing

| DyDyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Pe buneee? thoamnee cine n-ar vrea sa aiba coloana dreapta? eu o am dreapta ca am facut dans (modern in special)de performanta.da'si eu cateodata stau ''cocosata'' intentionat.si o singura data mi-a zis un baiat sa stau dreapta si i-am zis ce esti uh? instructor de dans? si a zis da.considerama si asta. daca asa te pot face sa stai dreapta cum stai deobicei.deki e mai rau sa stai cocosat.mai degraba ar rade de tine de asta nu ca stai dreapta. apoi o sa planga ele ca sunt cocosate si ca uh ai coloana dreapta, trebuie sa faci ce e bine pentru tine, nu sa stai cocosata ca asa le place alora.frate,sa stea ele asa daca nu le pasa de cum vor arata mai tarziu, ca sigur peste cativa ani nu le va placea sa fie cocosate

| SANDRA25 a răspuns:

Ele vor plange mai tarziu si te vor invidia cand la 30 de ani vor avea o coloana stramba plus ca persoana care sta dreapta da dovada de siguranta de sine, nu urma exemplele proaste doar ca sa te simti integrata, doar schimba prieteni.