| KiddaTeChisaInFrezaBwa a întrebat:

Buna TPU`, am o problema. :-s Un prieten mi-a dat un program, care iti inchide pc-ul, pus intr-o poza. Am incercat sa deschid poza dar nu mergea, si m-am gandit sa o deschid in alt program, am ales Paint, iar acum toate programele mi s-e deschid in Paint si apar la toate imaginea de la Paint si nu mai merg folosite. straight face
Aveti vreo idee, cum fac sa revina toate la loc?
Multumesc!

1 răspuns:
| NopeCheers a răspuns:

1.Dai click dreapta o sa iti apara o lista : alegi Open With si acolo ai ceva 2-3 programe alegi Choose Default program si acolo asigurate sa fie bifat Always open with these program si alegi programu cu care vrei sa se deschida...