| bbyyyyyyyy a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum o pot rezolva. Nu pot sa intru pe chat-uri. In general, pe site-urile de chat, cum ar fi chatroulette. Cred ca parintii mi-au facut ceva la laptop laughing. Cum as putea sa rezolv?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite niste raspunsuri aici: http://forum.chip.ro/archive/index.php/t-85130.html Trebuie sa vezi daca exista un program instalat sau daca in browser exista o optiune de blocare siteuri. De exemplu in Internet Explorer este in Tools/ Security/ Restricted sites/ Sites. Acolo in cu Add poti sa aduci anumite siteuri in ferestra Websites. Cand deschizi optiunea iti apare motorul de cautare (la mine este Gooogle). Atentie sa nu-i dai add ca-l blochezi.