| LotteCharlotte a întrebat:

Am fost banata pe site-ul Chatroulette, desi n-am facut nimic in afara sa vorbesc. Cum imi rezolv contul? Funda!

Răspuns Câştigător
| VadUmbre a răspuns:

In primul rand trebuie sa ati faci un alt cont si dupa aia sa gasesti un admin la care sa i explici ca a fost o incurcatura si ca nu ai facut nimic ca te-a banat degeaba straight face

| LotteCharlotte explică (pentru VadUmbre):

Nu-mi pot face alt cont, tot ce-mi apare e un album cu poze ale altor persoane si nu poti vorbi cu admini. oricum e o idiotenie acest site laughing

2 răspunsuri:
| Leops a răspuns:

Vorbeste cu administratoru sau fa plangerewinking