| mariamaria1011 a întrebat:

Am o problema. Toti prieteni mei isi bat joc de mine ca si azi stateam toti si povesteam dintr-o data un prieten a inceput sa isi bata joc de mine si ne-am certat, am plecat de acolo cu o prietena in alt loc dar ei au venit dupa noi iar sa isi bata joc, prietena mea a intrat in casa si am plecat si eu a venit tot acel baiat care si-a batut joc de mine si tot imi zicea sa ies afara ca ce stau ca proasta, am inceput sa plang am fugit in casa si stateam si plangeam. Nustiu ce se intampla cu mine ma simt tot mai deprimata simt ca toti prieteni mei sunt falsi, chiar nu mai stiu ce sa fac va rog sa imi spuneti voi si chiar unul dintre ei este fostul meu prieten si cand il aud ca isi bate joc de mine...

Răspuns Câştigător
| Bysnnn a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa-i ignori happy Sa le arati ca nu-ti pasa ce spun eu,nu sa plangi in fata lor pentru ca asa le dai satisfactie,incearca sa le intorci vorbele sau pur si simplu trateaza-i cu indiferenta si zambestele pentru ca nimic nu o sa-i enerveze mai tare decat daca te vad fericita. :* Si stai linistita,prietenii tai nu sunt falsi,pur si simplu nu-ti sunt prieteni, sunt niste prosti imaturi prost crescuti care pur si simplu sunt prea complexati de problemele lor si de aia se iau de tine, nu-i vina ta :*

2 răspunsuri:
| looolliika a răspuns:

Cred ca ei te gasesc un subiect de batjokorit.cred case poarta asa din invidie tu sigur esti o fata super ok...si ei sunt doar invidiosi p tine

| andrei213 a răspuns:

3 cuinte pentru fostul tau prietenu E UN PAPAGAL! euu cu toata fetele cu care am fost impruna nu ne-am certat am ramas prieteni buni da sincer baieti aia nu aveau ce face cu viata laughingnu se face asa frate mai ales ca ei sunt baieti si voi fete